STOCKINFO
Febelco biedt momenteel via zijn website de mogelijkheid aan om stockinfo per product op te vragen. Deze functionaliteit is geïntegreerd in het Twin pakket en zal geïmplementeerd worden voor alle groothandels die deze mogelijkheid aanbieden.
U kan deze online stockinfo op verschillende plaatsen consulteren, nl:
-
Na het ingeven van een specialiteit in de specialiteitenfiche, klikt u op het icoontje ‘stockinfo’ in de verticale balk.
-
Na het toevoegen van een specialiteit in de verkoop, klikt u bij de kolom ‘SI’ op het icoontje.
Bij deze 2 mogelijkheden, wordt de stockinfo meteen opgehaald. Via de productfiche wordt standaardinfo voor 1 stuk opgevraagd, vanuit de verkoop neemt het scherm het aantal van de productlijn over.
Om beter met u te communiceren, hebben we 3 statussen voorzien, nl:
-
Groen: product is in voorraad en er wordt bij vermeld wanneer het product kan geleverd worden.
-
Geel: product is leverbaar, maar via ander depot of via substitutie. Er wordt bij vermeld via welk depot en wanneer het product kan geleverd woden.
-
Rood: product kan niet geleverd worden (niet in voorraad, uit handel, ontbreekt leverancier,…) of er kan geen info rond gegeven worden (gecontingenteerd product, opgevraagd aantal overschrijdt toegelaten maximum).

Vanuit dit scherm kunt u ook het product onmiddellijk bestellen.
|