in de kijker
login

 
Print E-mail

SPAARKAARTEN

• Grotere klantenbinding
Het gebruik van spaarkaarten zorgt niet enkel voor een professionele uitstraling, maar ook voor een grote klantenbinding. Bovendien bevordert u hiermee de verkoop van uw OTC producten en parafarmacie. Hebt u meer dan 1 apotheek, dan kunnen spaarpunten uitgewisseld worden.

• Barcode
Een spaarkaart bevat naast de apotheekgegevens ook een barcode gelinkt aan uw systeem. De eigenlijke spaarpunten worden niet op de kaart, maar wel op uw systeem bijgehouden. Op die manier is het mogelijk om verschillende kaarten te koppelen aan 1 rekening.

• Spaarpunten
Spaarpunten worden niet cash uitbetaald maar kunnen op verschillende manieren opgebruikt worden: vanaf een door u bepaald aantal punten, in schijven van een bepaald aantal punten, vanaf een aantal verrichtingen, bij elke aflevering, vanaf een zekere datum.

• Meerdere kortingsschema’s
In een kortingsschema legt u vast hoe productcategorieën en winstmarges bepalen welke korting wordt gegeven. U kunt ook indirecte korting (restorno) combineren met directe korting (bvb. op cosmetica). Een kortingsschema kan gekoppeld worden met een factuurgroep of patiënt. Ook permanente of tijdelijke promo’s op productniveau worden ondersteund.

• Standaard of gepersonaliseerd
U heeft de keuze tussen standaard spaarkaarten of gepersonaliseerde spaarkaarten. Bij standaard spaarkaarten bepaalt u op welke standaardlijnen welke informatie verschijnt, bij gepersonaliseerde spaarkaarten bepaalt u de volledige lay-out zelf.

• On-line services
Bent u reeds klant bij Farmad, dan kunt u zich aanmelden met uw login en paswoord.
Vervolgens hebt u toegang tot de volgende diensten :

  • aanvraag vrijblijvende offerte voor standaard of gepersonaliseerde spaarkaarten
  • design on-line uw standaardspaarkaart
  • download de handleiding van demodule 'spaarkaarten'
 
 
 

Algemeen
Europark Noord 31, 9100 Sint Niklaas
T 03 610 43 00 - F 03 610 43 01
RPR Sint-Niklaas - ON 0473.035.544
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Verkoop
Voor inlichtingen en offertes:
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Helpdesk
Bij algemene problemen:
T 03 610 43 90
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Technische dienst
Bij technische problemen:
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Suggesties
Voor suggesties:
Dit e-mail adres is beschermd tegen spambots, u heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
 
 
webdesign by combo